• Biuro czynne: Pn – Pt 09:00 – 17:00
+48 71 712 77 88 info@polskisolar.com
ul. Rzeźnicza 28/31 50-130 Wrocław, Poland

PARTNERSTWA Z GMINAMI

https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/OlszynaPS-SPV-250x70.png
Olszyna PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (w skrócie Olszyna PS) jest partnerską spółką celową z udziałem Gminy Olszyna i firmy Polski Solar Holding Sp. z o.o. Najważniejszym zadaniem spółki jest wytwarzanie i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych w celu zaspokojenia zapotrzebowania Gminy Olszyna na zieloną energię.
https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/StaraKamienicaPS-SPV-271x72.png
Gmina Stara Kamienica wraz ze spółką Polski Solar Holding Sp. z o.o. tworzą spółkę Stara Kamienica Polski Solar Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (w skrócie Stara Kamienica PS). Spółka będzie specjalizowała się w produkcji i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych. Celem działalności spółki jest zaspokojenie potrzeb energetycznych Gminy teraz i w przyszłości.
https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/strzelinPS-SPV-216x69.png
Strzelin PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (w skrócie Strzelin PS) jest partnerską spółką celową z udziałem Miasta i Gminy Strzelin oraz firmy Polski Solar Holding Sp. z o.o. Celem Strzelin PS jest zaspokojenie potrzeb Miasta i Gminy Strzelin na zieloną energię. Działalność spółki skoncentrowana jest na wytwarzaniu i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych dla dobra Miasta i Gminy Strzelin.
https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/prusicePS-SPV-216x70.png
Prusice PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (Prusice PS) jest partnerską spółką celową z udziałem Gminy Prusice oraz firmy Polski Solar Holding Sp. z o.o. Prusice PS tworzy platformę dla dynamicznego i zrównoważonego rozwoju energetyki odnawialnej na terenie Miasta i Gminy Prusice. Spółka koncentruje swoje działania na wytwarzaniu, magazynowaniu i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych na terenie Miasta i Gminy Prusice.
https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/wlenPS-SPV-216x70.png
Wleń Polski Solar Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (w skrócie Wleń PS) jest partnerską spółką celową z udziałem Gminy Wleń oraz firmy Polski Solar Holding Sp. z o.o. Wleń PS została powołana w celu budowania niezależności energetycznej Miasta i Gminy Wleń w oparciu o odnawialne źródła energii. Spółka koncentruje swoje działania na wytwarzaniu, magazynowaniu i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych na terenie Miasta i Gminy Wleń.
https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/otmuchowPS-SPV-216x70.png
Otmuchów PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (Otmuchów PS) jest partnerską spółką celową z udziałem Gminy Otmuchów oraz firmy Polski Solar Holding Sp. z o.o. Otmuchów PS tworzy platformę dla dynamicznego i zrównoważonego rozwoju energetyki odnawialnej na terenie Miasta i Gminy Otmuchów. Spółka koncentruje swoje działania na wytwarzaniu, magazynowaniu i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych na terenie Miasta i Gminy Otmuchów.
https://www.polskisolar.com/wp-content/uploads/2017/06/LubomierzPS-SPV-220x70.png
Lubomierz PS Energetyka Odnawialna Sp. z o.o. (w skrócie Lubomierz PS) jest partnerską spółką celową z udziałem Gminy Lubomierz i firmy Polski Solar Holding Sp. z o.o. Najważniejszym zadaniem spółki jest wytwarzanie i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych w celu zaspokojenia zapotrzebowania Gminy Lubomierz na zieloną energię.